Чутки: sony відкриє в японії студію для розробки ааа-ігор

58

Відвідувач форуму reddit під псевдонімом air_radiant раніше передбачив покупку студії housemarque з боку sony. Анонімний інформатор поділився з ним відповідними подробицями, а потім дав посилання на інтерв’ю, де був присутній недвозначний натяк на прийдешнє придбання. Тепер те ж джерело повідомило air_radiant, що японський платформодержатель хоче створити в рідній країні студію для виробництва ааа-ігор.

Джерело зображення: sony

Завданням нової команди стане розробка франшиз, які будуть користуватися популярністю як в країні висхідного сонця, так і на заході. “по суті, ця студія буде працювати в тому ж ключі, що і initiative [у складі] microsoft. Очевидно, sony хоче, щоб ця студія створювала великі хіти, які будуть успішні як в японії, так і на заході», — написав air_radiant.

За словами джерела, sony вже найняла колишніх розробників з capcom, square enix і konami. Другий інформатор користувача заявив, що про нову команду і її дебютний проект розкажуть в найближчі місяці. Дані поки не підтверджені, так що до них варто ставитися як до чуток.

Нагадаємо: на початку квітня sony провела реорганізацію sie japan studio. Команда отримала ім’я team asobi і її покинули багато провідних розробників, включаючи режисера ремейка demon’s souls і продюсерів bloodborne.