Чому SMS-розсилка так ефективна

1-20-2020
Картинки по запросу Чому SMS-розсилка так ефективна


Маркетологи вже давно зійшлися на тому, що sms розсилка для нічних клубів відкриває широкі рекламні можливості. Щоденний аншлаг і стабільно високий прибуток – не мрія, а реальний результат відправки повідомлень, в яких клієнтам пропонується відвідати концерт, спробувати нові напої і т. Також хочемо вам порекомендувати https://mobizon.ua/bulk-sms

Встановлено, що смс-інформування відвідувачів нічного клубу позитивно впливає на впізнаваність закладу. Зростає кількість відвідувачів, так як відбувається просування не тільки клубу, але і ігрових зон, а також виступів певних ді – джеїв. Дохід стає вищою завдяки тому, що гості вчасно дізнаються про цікавих заходах, присвячених конкретним свят. Можливість сегментації клієнтської бази забезпечує звернення до потрібної цільової групи, що дозволяє точкову зайнятість місць (наприклад, у ВІП – зоні). Витрати на рекламні кампанії знижуються, так як рекламна смс розсилка для нічного клубу відмінно справляється із завданням залучення відвідувачів.

Гастролі знаменитого музиканта або актора. Людей приваблює ім’я – це відомий факт. Саме тому повідомлення із запрошенням на концерт «зірки» є такими дієвими. Додатково збільшити конверсію і проаналізувати ефективність розсилки можна, запропонувавши скористатися кодовою словом для отримання знижки на квиток. Отримуючи підтвердження про бронювання столика по смс, клієнт відчуває свою важливість для закладу. У цьому випадку він також може бути впевнений, що навіть у вихідні дні в клубі буде місце для нього і друзів. Проведення тематичних вечірок і дискотек. Рекламні смс інформування відвідувачів нічного клубу має величезний потенціал для залучення гостей. Розповідайте про стенд – апах і фестивалях в стінах клубу, відправляючи повідомлення тим, хто напевно зверне увагу на ваш захід.

Повідомлення про відкриття нового клубу, різних нововведеннях, відновлення роботи після ремонту або масштабної реконструкції. Пропозицію провести в клубі особисте захід – корпоративну вечірку, сімейне свято, день народження. Повідомлення про знижки та акції. Зрозуміло, кожна людина прагнути заощадити. Скористайтеся цим, зробивши вигідну пропозицію, від якої неможливо відмовитися. Привітання з державними або особистими святами. Розсилка смс для гостей нічного клубу, в якій ви вітаєте їх і даруєте знижку, довела свою ефективність. Ви не тільки підкреслюєте, що пам’ятаєте про людину, але й робите йому подарунок, нагадуючи, що свято краще влаштовувати саме у вашому закладі.