Чим займається аудиторська компанія.

9-14-2018

Чим займається аудиторська компанія.

Конфлікт між PwC і Нацбанком перейшов у гарячу стадію. Банку і незадоволена позбавленням її права проводити аудит банків. Регулятор спокійний, адже його звинувачення підтвердили навіть у Kroll, а інший аудитор – BDO – програв аналогічний спір. У минулому році Федеральна корпорація зі страхування депозитів США запідозрила PwC в тому, що аудитор не помітив схему шахрайства на $2, 3 млрд між Colonial Bank (клієнт PwC) і його іпотечним кредитором – банкрутом. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі аудиторские компании украины.
А Британська Рада з фінансової звітності (FRC) оштрафував PwC на 5 млн фунтів із – за помилок при аудиті фірми RSM Tenon Group Plc. Від співпраці з PwC відмовилася компанія Tesco, яка була її клієнтом більше 30 років. Претензії до роботи аудитора були у британської телекомунікаційної компанії BT Group: аудитор PwC не виявив багаторічна шахрайство в італійському підрозділі BT Group.
Рада з цінних паперів Індії в січні заборонив PwC протягом двох років проводити аудит публічних компаній в Індії. PwC звинувачують у прикритті фінансових махінацій, які здійснювалися топ – менеджментом компанії Satyam Computer Services. Використання матеріалів сайту дозволено тільки за наявності активного гіперпосилання на джерело.