Букмекерська контора ggbet

11-10-2020
GGbet - ставки на киберспорт. Обзор официального сайта | ru-bets.ru

Способи для проходження верифікації gg bet

Перший етап-реєстрація на сайт букмекера ggbet. Вона дає право поповнювати ігровий рахунок і робити ставки. Однак вивести гроші в разі виграшу гравець не може. Необхідно підтвердити особу учасника. Спочатку хочу вам порекомендувати відвідати сайт ggbet https://ggbet.rocks/cs-go/, адже тут у вас є усі шанси на перемогу.

 

Як пройти верифікацію на ggbet? є кілька способів. Гравець вибирає для себе найбільш прийнятний.

  • по електронній пошті.
  • через особистий кабінет.
  • через гаманець qiwi.
  • відео верифікація.

1 наземних пунктів або клубів прийому інтерактивних ставок у букмекера немає, тому в бк ggbet верифікація проходить віддалено, на офіційному сайті. Верифікація – це підтвердження особи гравця бк за допомогою персональних документів, на яких є фото клієнта і вказано ім’я, прізвище.

Спосіб 1. Надсилання документів

Служба безпеки букмекерської контори ggbet на електронну пошту, зазначену при реєстрації, відправляє лист-повідомлення про необхідність пройти верифікацію особи. У листі міститься перелік документів для процедури.

Дайте відповідь на лист. Прикріпіть до листа скан-копії або фото документів зі списку в листі: паспорт, код снілс, карта банку з двох сторін. Номер паспорта, центральні цифри номера банківської карти, код cvv зі зворотного боку можна приховати.

Спосіб 2. Завантаження документів

Гравцеві потрібно перейти на сайт, увійти в акаунт. Завантажити скан-копії або фото документів в особистому кабінеті, розділі верифікація офіційного сайту gg bet: паспорт, код снілс, карта банку з двох сторін. Номер паспорта, центральні цифри номера банківської карти, код cvv зі зворотного боку можна приховати.

Спосіб 3. Гаманець qiwi

Російська букмекерська контора гг бет працює через цупіс qiwi банку, тому наявність гаманця даної платіжної системи обов’язково. Статус максимальний qiwi гаманця означає, що система отримала вичерпні дані про його власника.

При реєстрації вкажіть номер телефону, дійсний і в платіжній системі. Якщо у служби безпеки бк gg bet не виникне підозр або додаткових питань, верифікація буде пройдена успішно і в короткий термін. Якщо питання виникнуть, букмекер має право запросити верифікацію іншим способом.

Спосіб 4. Відео верифікація

Відео верифікація на ggbet-ще один спосіб підтвердження особи гравця. Перед проходженням співбесіди по відеоконференції підготуйте свої документи.

Процедура відбувається по viber, skype або whatsapp в режимі конференції. Оператор може задати питання щодо кіберспортивних дисциплін, ставок на кіберспорт. Рекомендуємо підготуватися, вивчити вид кіберспорту, на який робите ставки, правила прийому ставок, оскільки питання можуть бути складними і конкретними. День і час, коли зручно пройти верифікацію гг бет, клієнт призначає сам.

Важливо! тривалість перевірки службою безпеки букмекерської контори документів і особи клієнта займає добу. На цей час ggbet користувач заблокований – він не може робити ставки, поповнювати рахунок і тим більше виводити виграш. Якщо процедура успішно пройдена, акаунт стає доступним, на вказану при реєстрації адресу електронної пошти приходить повідомлення.