Биткоин і блокчейн огляд

3-26-2020
Картинки по запросу "Биткоин і блокчейн огляд"

Інтерес до криптовалютам виявляють практично все, її обговорюють вже далеко не комп’ютерні гіки, але глави держав, найбільші відомі бізнесмени світу, домогосподарки і школярі. Популярнішими і дорожче всього за ринковою капіталізацією Bitcoin (BTC). Далі йдуть Ethereum (ETH, ETC), який розробив канадський програміст російського походження Віталік Бутерин, Bitcoin Cash, що з’явився після хард форк і Litecoin (LTC). Криптовалют більше декількох сотень, і нові з’являються щодня.  Також хочемо вам порекомендувати прогноз биткоина

Великі інвестори купують bitcoin як захисного активу», коли традиційні золото і долар здаються надмірно ризикованими. Спекуляції на величезних рухах, які можуть протягом дня досягати 40%. Фанати криптовалют, які вірять, що биткоин і эфириум незабаром будуть коштувати мільйони доларів за штуку. Нещодавно світ облетіла історія про многодетном голландця, який продав все сімейне майно, щоб купити биткоини.
Окремо можна відзначити тих, хто отримує винагороду за надання своїх обчислювальних ресурсів – тобто майнер. Майнінг биткоина в домашніх умовах вже недоступний, це роблять величезні заводи в Китаї, в той час як побутові майнери воліють такі валюти як Zcash. Популярність майнінгу досягла таких масштабів, що відеокарти дорожчали в десятки разів або зникали з полиць магазинів зовсім. Найчастіше шахтар видобуває валюту, а потім примножує її за рахунок спекуляцій на біржі.

Дійсно, криптовалюти – це багатогранне явище, яке засноване на технології block chain або «технології розподіленого реєстру». По суті, це ланцюжок, побудована за певними правилами з формованих блоків транзакцій. Зокрема, в області управління даними, цифровий ідентичності, енергетики, прогнозування ринку, поширення мультимедіа та іншого контенту, сертифікації ланцюжків постачання в харчовій промисловості, і багатьох інших галузях. Однак все – таки блокчейн – технології в більшій мірі – це фінансові транзакції, які мають масу переваг, таких як безпека, анонімність, швидкість і відносна дешевизна. Багато країн, зокрема США, працюють над системою регулювання існуючої галузі. Побоювання викликають можливість відмивання коштів, тероризм, можливість маніпулювати курсами cryptocurrencies і краху ICO.
Цю технологію використовують стартапи, щоб уникнути складного процесу залучення капіталу у венчурних капіталістів і банків. При ICO нова криптовалюта продається всім бажаючим. Історії успіху надихають натовпу інвесторів, які сподіваються відшукати другий Facebook або Amazon. Хороших проектів, безумовно, менше, ніж коштів інвесторів, але популярність ICO доводить, що вони готові ризикувати.