Бездротові навушники oneplus buds z2 показані на рендерах

6

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Китайський виробник електроніки oneplus збирається випустити нову модель навушників buds z2. Вихід новинки, ідейного продовжувача buds z, запланований на жовтень. Рік тому в продаж надійшов попередник бездротового гаджета.

Авторитетний інсайдер onleaks оприлюднив рендерні зображення моделі нового покоління. За його запевненням, вони повністю відображають реальний зовнішній вигляд oneplus buds z2.

У плані дизайну продемонстровані навушники майже повністю повторюють попередню торішню модель. Вони злегка відрізняються вушними вкладишами-у нових buds z2 вони більш зігнуті і краще повторюють форму вух. На корпусі розташовано більше вирізів для мікрофонів і датчиків. Бездротові зарядні футляри у одній і іншій моделі теж ідентичні. У нових навушниках є вбудована функція активного шумозаглушення.

За всіма ознаками, між пристроєм 2020 року і наміченим продуктом буде мінімум технічних відмінностей. У деяких джерелах висловлюють припущення, що колірна гамма буде більш різноманітна – попередня модель вийшла тільки в білому кольорі. Нові бездротові навушники buds z2 вийдуть в той же день, на який призначена прем’єра очікуваного смартфона 9rt.