Бездротові навушники Tronsmart

11-10-2019Більш детальну інформацію про кредит надає компанія після розгляду заявки. Всі наступні платежі оплачуються вами у будь-якому банку України починаючи з наступного місяця в термін до 20 числа. У зв’язку з курсовими коливаннями ціна на товари фіксується на момент оплати. Вона давно зарекомендувала себе, як відповідального виробника, їх продукція зручна у використанні, функціональна, має сучасний дизайн. Головне достоїнство бренду в Україні – низька вартість. Круглий корпус – чохол зроблений з напівматовою приємного на дотик пластика. Колір чорний, на кришці нанесено різноспрямовані насічки, що створюють на світлі красивий ефект. Також хочемо вам порекомендувати https://tronsmart.ua/audio/besprovodnie-naushniki/

Кейс легкий і компактний, він майже не відчувається в кишені. З краю знаходяться сині світлодіоди (4 лампочки), вони служать індикатором заряду акумулятора. Цікава особливість: одна палаючи лампочка повідомляє, що підзарядити навушники можна один раз. Отже, акумулятор розрахований на чотири підзарядки. Кришка відкривається натисканням кнопки, розташованої збоку корпуса. Самі навушники надійно зафіксовані в чохлі з допомогою магнітів, для кожного підписано своє місце. Зовнішні сторони прикрашені тим же принтом, що і корпус (насічки). Тут же розташована сенсорна кнопка. Збоку є світлодіодні лампочки, під час використання вони світять синім, при зарядці – червоним. Вага кожного навушника – близько 7 гр. у вусі він практично не відчуваються. Щільна фіксація досягається завдяки спеціальній розпірці. Незвичайний зовнішній вигляд поєднується з доступною ціною і безпроблемною роботою. Все це вже забезпечило стабільний попит на модель.

Оцініть і ви переваги бренду. При виїмці навушників з кейса, вони підключаються до парним пристроєм автоматично. Висока якість передачі звуку забезпечує чисте реалістичне звучання без перешкод, глибокі баси. Вбудований акумулятор забезпечує роботу на кілька годин поспіль без підзарядки. Зарядний пристрій підключається через usb роз’єм. Їй не страшні бризки води, краплі поту. Можна використовувати під час дощу і при занятті спортом. Сумісність з усіма пристроями, оснащеними функцією блютуз. Забезпечена стабільна робота зв’язку без перебоїв. Навушники управляються за допомогою сенсорних кнопок на їх зовнішній стороні. Класична Схема: одне натискання – пауза( старт)/прийняття виклику, подвійне натискання – наступна пісня/ скидання вхідного дзвінка. На період, коли навушники не використовуються, їх необхідно поміщати в корпус. Прихильність до чохла можна віднести до нечисленних недоліків моделі.