Бездротові гарнітури Plantronics для офісних працівників

3-19-2020


Головна гарнітура (телефонна гарнітура, гарнітура) — аксесуар систем зв’язку, що представляє собою комбінацію головних телефонів з мікрофоном (ларингофоном) і, на відміну від мікротелефонної трубки, що має елементи кріплення до голови або одязі оператора (користувача), залишаючи руки вільними. Гарнітура часто забезпечує захист слуху від сторонніх шумів, що дозволяє сприймати інформацію і одночасно дає можливість оперативно обмінюватися інформацією з співрозмовником. Також хочемо вам порекомендувати ознайомитися у нас на странице  з бездротовою гарнітурою Plantronics для офісних працівників.

Крім мікрофона, телефонів і елементів кріплення до складу гарнітури входять елементи підключення до апаратури (кабель з роз’ємами або бездротової приймач, зазвичай Bluetooth, рідше DECT), в деяких випадках додатково використовується мікрофонний підсилювач, регулятор гучності або пульт управління радіостанції, вібродзвінок та інші пристрої; шумозниження гарнітури мають також навушники, які закривають вушну раковину від шуму. Ідея використання гарнітури з’явилася і розвинулася у міру вдосконалення зв’язку. Вже у Другу світову танкісти, льотчики, радисти використовували різного виду гарнітури. Справжній розквіт прийшов з поширенням мультимедійних комп’ютерів і розмов по стільниковому телефону. Гарнітури використовуються для професійної зв’язку (на мобільних об’єктах, в рятувальних операціях, в спецопераціях при спостереженні і охорони), любительського радіозв’язку, телефонного зв’язку (стаціонарної, мобільної та IP – телефонії), а також мультимедійних цілях.

Професійні гарнітури для співробітників call і контакт – центрів. Особливості: підвищена надійність, ергономічний дизайн, розраховані на режим роботи 24/ 7. Офісні телефонні гарнітури, що підключаються безпосередньо до телефонного апарату.
Комп’ютерні гарнітури (мультимедійні, ігрові, для IP – телефонії і ін Для використання в спеціальних цілях гарнітури можуть класифікуватися по додаткових ознаках, наприклад — вибухобезпечні, герметичні (водостійкі) та інші.
Радіо-гарнітура для спеціальних застосувань носяться засобів ближньої УКХ радіозв’язку