Автори star wars: hunters випустили cg-трейлер з битвою на арені і перенесли реліз на 2022 рік

4

Компанії zynga і lucasfilm оголосили про перенесення релізу умовно-безкоштовного мережевого екшену star wars: hunters для nintendo switch і мобільних пристроїв під управлінням ios і android. Цього року гру не випустять-запуск відбудеться тільки в 2022-му.одночасно був опублікований кінематографічний трейлер.

Кадр з трейлера

У ролику продемонстрували всіх заявлених на даний момент персонажів. Їх дев’ять: мандалорец аран тал (aran tal); воїн вуки грозз (grozz), вміє роззброювати супротивників; утуни (utooni) — працюючі в парі представники народу джава, що ховають у своїх мантіях потужна зброя; дроїд-джедай j-3di, запрограмований вірити, що володіє силою; мисливець за головами имара векс (imara vex); слингшот (slingshot), подорожує верхи на дроиде; дівчина-ситха рів (rieve); імперський страж (sentinel); ветеран повстанського альянсу і герой нової республіки заїна (zaina). Всіх героїв дозволять кастомизировать.

Також творці запустили офіційний сайт проекту, де можна знайти зображення і короткий опис персонажів, і відкрили попередню реєстрацію. Від кількості реєстрацій залежить, які ексклюзивні предмети отримають гравці. Всього-п’ять цілей: 250 тисяч, 500 тисяч, 750 тисяч і 1 млн реєстрацій.

Кадр з трейлера

Star wars: hunters анонсували в рамках лютневої презентації nintendo direct. Події гри відбуваються після падіння імперії. На планеті веспаара (vespaara) проводять масштабний турнір «мисливці зовнішнього кільця» (hunters of the outer rim), на який з’їхалися кращі воїни галактики. Користувачам належить брати участь в битвах формату «четверо проти чотирьох» на аренах, натхнених знаменитими локаціями з всесвіту «зоряних воєн». Їм доведеться застосовувати особливі вміння і тактичний підхід, а також злагоджено працювати в команді.

Минулого тижня twitter-аккаунт swhunternews поділився скріншотами, які ще не були представлені офіційно.

Для гри в star wars: hunters на nintendo switch не знадобиться підписка nintendo switch online.

Минулого року список ігор по франшизі поповнили симулятор космічних битв star wars: squadrons для пк, playstation 4 і xbox one і пригода star wars: tales from the galaxy’s edge для oculus quest. Минулого четверга під час playstation showcase студія aspyr media анонсувала ремейк star wars: knights of the old republic, чутки про який ходили довгий час.