Автори demon’s souls готують новий ремейк улюбленої багатьох гри

13

На цьому тижні стало відомо, що bluepoint games стали частиною playstation studios після того, як компанія буде куплена sony.

Bluepoint також натякнули на те, над чим вони працюють далі. Зокрема, глава студії повідомив, що команда в даний час працює над оригінальним проектом. І хоча це може бути основною грою розробників, здається, що вона не єдина у виробництві.

Згідно з інсайдером індустрії відеоігор мілле аманде, bluepoint games в даний час займаються відразу двома проектами. Одна з цих ігор, очевидно, є оригінальним тайтлом, але, за словами аманда, інший проект є «ремейком улюбленої гри».

Bluepoint who are an official playstation studio as of yesterday, have 2 projects in development.1) an original game that is a similar size to insomniac’s miles morales 2) remake of a beloved game

— millie a (@millieamand) september 30, 2021

Аманд не дає ніяких додаткових натяків щодо того, чим може бути ця загадкова гра, але вона не пов’язана з франшизою metal gear solid від konami. Також уточнюється, що оригінальна гра буде порівнянна за масштабами з marvel’s spider-man: miles morales від insomniac games.