ASUS ATK Package: що за програма і чи варто її встановлювати

400

Доброго дня. Якщо Ви є власником ноутбука ASUS або системного блоку з материнською платою цього виробника, то у себе в системі можете виявити ATK Package – що це за програма, для яких цілей використовується і варто видаляти? На всі ці питання я відповім в сьогоднішній публікації.

Що за АТК?

Мова йде про набір драйверів і обслуговуючих програм для обладнання компанії ASUS. З його допомогою можна вичавити з «заліза» максимум продуктивності, не порушуючи стабільності роботи комп’ютера. Насправді, ATK розшифровується як «ASUS TeK» (технології АСУС).

Що входить до складу пакету?

  • Софт для підтримки гібернації, а також режиму Sleep Mode;
  • GenericFunctionService контролює енергоспоживання пристроїв;
  • Media гарантує безперебійну роботу аудіо-відео програвача;
  • Hotkey – розширює можливості використання так званих «швидких клавіш», що прискорює доступ до потрібних додаткам/функцій;
  • O S D – дана утиліта сприяє коректній роботі функціональних клавіш у поєднанні з клавішею Fn (більш докладно про це я розповідав у раніше опублікованому огляді).

ASUS ATK Package що це за програма – розібралися. Коротенько, вона допомагає Вашому комп’ютеру краще взаємодіяти з підключеним обладнанням, додає нові елементи керування налаштуваннями ПК, підвищує продуктивність в іграх і під час перегляду відео.

Як виконати установку?

Якщо даний комплект утиліт і драйверів за замовчуванням не встановлений на Вашому ноутбуці, то рекомендую ATK Package скачати для Windows, перейшовши за посиланням на офіційний сайт. У моєму випадку було знайдено 10 різних версій файлу-інсталятора. Звичайно ж, потрібно вибирати саму «свіжу» (за номером та датою), вона розташована в самому початку списку:

ASUS ATK Package: що за програма і чи варто її встановлювати

Клацнувши по напису «Global» із зображенням дискети, ми запустимо процес скачування архіву з утилітою. Далі розпаковуємо завантажений елемент і всередині бачимо два елемента. Установка (або поновлення) виконується за допомогою файлу «Setup»:

ASUS ATK Package: що за програма і чи варто її встановлювати

Інсталяція виконується звичайним чином. Просто запускаєте, в кожному вікні натискаєте кнопку «Next» (Далі). По закінченню Вам буде запропоновано перезавантажити комп’ютер. Погоджуємося або відкладаємо на потім (якщо є така потреба).

ATK Package що це за програма і чи потрібна вона? Сподіваюся, на першу частину питання я дав розгорнуту відповідь. А от чи варто встановлювати – це вже на Ваш вибір. Але приріст продуктивності ви отримаєте точно, що вже непогано.

Розкажіть про свій досвід використання даної утиліти. Хотілося б дізнатися Вашу думку, яким можете ділитися в коментарях.

З повагою, Віктор!