Apple випустить три різновиди iPhone 8

40

У 2017 році компанія Apple має намір представити відразу три різновиди смартфона iPhone 8. Такою інформацією з інтернет-користувачами поділився авторитетний аналітик Мін-Чі Куо (KGI Securities), який не так давно висловлював сумнів щодо успішності «сьомий» серії. Що ще відомо про новинки?

Варто відзначити, що в минулому році також в мережі було багато новин про вихід відразу три iPhone 7, але розробники створили тільки дві. Можливо, «експерти» знову помиляються.

Згідно заявам Мін-Чі Куо, одна з майбутніх моделей отримає екран з діагоналлю 4,7″, друга – 5,5″. Але буде і третій телефон з матрицею OLED, двома основними камерами (7+, тільки ще крутіше).

Також стало відомо, що виробники спеціальної оптики для здвоєних камер отримали від Apple ще один великий замовлення. Згідно з даними, частка 2-х камерних смартфонів в модельному ряду «айфон» збільшиться до 70%.

Багатьом читачам ця новина здасться абсолютно непотрібною. Навіщо говорити про «вісімці», якщо ще й до сьомої версії руки не дійшли? Може краще почекати вихід iPhone 9. Там взагалі будуть використані нанотехнології та нейронні мережі! (жарт, звичайно). Але з такою логікою можна відкладати вічно…

Загалом, чутки плодяться, як і думки. А істина проясниться тільки на початку наступного року, коли на поверхню почнуть спливати нові факти про таке «яблофоне». Будемо чекати!