Apple випустить три різновиди iPhone 8

361

У 2017 році компанія Apple має намір представити відразу три різновиди смартфона iPhone 8. Такою інформацією з інтернет-користувачами поділився авторитетний аналітик Мін-Чі Куо (KGI Securities), який не так давно висловлював сумнів щодо успішності “сьомий” серії. Що ще відомо про новинки?

Варто відзначити, що в минулому році також в мережі було багато новин про вихід відразу три iPhone 7, але розробники створили тільки дві. Можливо, “експерти” знову помиляються.

Згідно заявам Мін-Чі Куо, одна з майбутніх моделей отримає екран з діагоналлю 4,7″, друга – 5,5″. Але буде і третій телефон з матрицею OLED, двома основними камерами (7+, тільки ще крутіше).

Також стало відомо, що виробники спеціальної оптики для здвоєних камер отримали від Apple ще один великий замовлення. Згідно з даними, частка 2-х камерних смартфонів в модельному ряду “айфон” збільшиться до 70%.

Багатьом читачам ця новина здасться абсолютно непотрібною. Навіщо говорити про “вісімці”, якщо ще й до сьомої версії руки не дійшли? Може краще почекати вихід iPhone 9. Там взагалі будуть використані нанотехнології та нейронні мережі! (жарт, звичайно). Але з такою логікою можна відкладати вічно…

Загалом, чутки плодяться, як і думки. А істина проясниться тільки на початку наступного року, коли на поверхню почнуть спливати нові факти про таке “яблофоне”. Будемо чекати!

Наклейки зі своїм логотипом

Изготовление объемных наклеек, печать - купить объемные наклейки в ...

Компанія пропонує замовникам створення корпоративної айдентики і рекламної поліграфії. Зробіть друк та виготовлення стікерів на замовлення в RadaxPrint. Замовивши виготовлення наклейок та стікерів в RadaxPrint за макетами, ви можете бути впевнені, що втілення буде точним. Ці вироби здатні поліпшити навігацію в приміщенні. Друк стікерів в RadaxPrint дозволить покупцями знайти дорогу до потрібного товару або до консультантів.
Аналогічні стікери, наклеєні на внутрішню поверхню скляної вітрини або прозору двері, перетворяться в рекламний носій. Також хочемо вам порекомендувати заказать наклейки со своим логотипом  у компанії RadaxPrint.

Для додавання яскравого штриха в корпоративний стиль виготовляються наклейки з логотипом компанії на замовлення в RadaxPrint, якими часто маркують офісні приналежності.
Компанія працює на базі власної друкарні, тому клієнтам пропонуємо вибір з усіх можливих матеріалів і технологій. Для виготовлення етикеток з логотипом часто використовується самоклейкі папір, яка коштує дешевше плівки. Разом з тим, папір відрізняється меншою міцністю і негативно переносить вологе середовище. Це хоч і дорогий, але міцний вид матеріалу. В наявності кілька видів плівки, призначених для вирішення специфічних завдань. Наприклад, на замовлення доступно виготовлення прозорих наклейок на плівці з логотипом компанії. За допомогою цього матеріалу можна швидко нанести потрібне зображення на скло, а потім видалити його. В клієнтам доступна друк стікерів на плівці самоклейкий будь-яких параметрів. За допомогою широкоформатного друку на плівці реалізовуються навіть самі складні рекламні і дизайнерські проекти.

Для розрізання виробів наші співробітники використовують сучасний плоттер — обладнання, що дозволяє вирізати фігурні зображення з паперу або плівки.
За рахунок плоттерною різання можливо з високою точністю вирізати вироби як великих (кілька метрів), так і маленьких (5 — 10 міліметрів). Наклейки з логотипом на замовлення друкуються і вирізаються у власній друкарні компанії. Завдяки цьому наша фірма гарантує відсутність шлюбу і контроль якості на кожному етапі виконання замовлення.
У наших копіювальних центрах пропонується весь перелік послуг, можливих в поліграфії. Приходячи в , клієнт отримує оперативне рішення завдань: від виготовлення дизайн — макету виробу до після-друкарської обробки.
Зробіть замовлення онлайн і забирайте товар у вибраному філії компанії.
Наклейки і стікери можуть бути найрізноманітнішої форми, розміру і колірного виконання. Їх можна наносити на будь-яку гладку поверхню на вулиці, в приміщенні, автомобіль чи меблі.