Анонсовані huawei watch gt 3

29

Анонсовані huawei watch gt 3 з автономним акумулятором на 14 днів, двома розмірами екрану і іншими характеристиками

основні моменти:

  • huawei watch gt 3 поставляється з двома варіантами розміру дисплея на вибір і забезпечує до 14 днів автономної роботи.
  • розумні годинники мають вбудований gps, монітор серцевого ритму, датчик температури шкіри, датчик spo2 і рейтинг водонепроникності 5 атм.
  • годинники gt 3 коштують 229 євро і будуть доступні для покупки в європі з 11 листопада.

Huawei watch gt 3-це новітні розумні годинник від китайського виробника. Вони дуже схожі на нещодавно випущені huawei watch 3 з точки зору технічних характеристик, але оснащені новими функціями і змінами в дизайні. Вони отримали обертову заводну головку і доступні в двох варіантах розміру екрану. 42-мм версія оснащена 1,32-дюймовим amoled-дисплеєм, в той час як 46-мм модель поставляється з великим 1,43-дюймовим круглим екраном. Розумні годинник забезпечують до 14 днів автономної роботи, мають вбудований gps, підтримку більше 100 видів спарта і багато іншого.

характеристики huawei watch gt 3

Годинник huawei gt 3 оснащений круглим amoled-дисплеєм, який відрізняється яскравістю і високою роздільною здатністю. Годинник підтримує понад 1000 циферблатів, які доступні в магазині huawei watch face store. Це відмінний партнер для тренувань, так як ви отримуєте дводіапазонний gps, підтримку відстеження 100 видів спорту і кілька вбудованих датчиків. Годинник gt 3 оснащений датчиком температури шкіри, монітором серцевого ритму truseen 5.0+, датчиком spo2, датчиком тиску і відстеженням сну.

Розумні годинник також підтримують бездротову зарядку і можуть бути заряджені за допомогою смартфона. Вбудований акумулятор у версії 42 мм може забезпечити до 7 днів автономної роботи, в той час як ви можете отримати до 14 днів використання в більшому варіанті 46 мм.звичайно, це при відключеному моніторингу серцевого ритму 24х7. Годинник оснащений процесором arm cortex-m, який оснащений 32 мб оперативної пам’яті і 4 гб пам’яті. Вони оснащені вбудованим динаміком і мікрофоном для відповіді на телефонні дзвінки і стійкі до впливу води і пилу.