Англійська онлайн курси

8-25-2021

Онлайн-курси англійської мовадля дорослих

Для дорослих

Yes, i can!

Забуваємо всі минулі невдалі спроби. Також хочемо вам порекомендувати английский онлайн курсы. Англійську може вивчити кожен дорослий!

Досить прикладати помірну кількість зусиль, не розпорошувати увагу, тримати темп. І разом з викладачем крок за кроком ви почнете просуватися до поставленої мети.

Ледачіше мене тільки мій кіт

Втомилися від прокрастинації, роки йдуть, а ви все ще «ай донт спік інгліш»?

Методика навчання англійської мови нашої онлайн школи пробуджує у дорослих справжній азарт до мови. Роль викладача-стати вашим “тренером”, стежити щоб ви не занудьгували, але і не розслаблялися.

Англійська онлайн для прогресивних дорослих

Тримаємо планку

Error

Заняття з носіями мови

Перевершити свої очікування

Опрацьовують невелике якісне поліпшення своїх навичок.

У дорослих студентів мало вільного часу і велике бажання вільно спілкуватися з іноземними колегами, подорожувати без гіда,слухати подкасти, дивитися фільми в оригіналі та інші скромні хотілки.

Формат занять

Відстежуйте свій прогрес і досягнення в особистому кабінеті. Задавайте питання викладачеві в будь-який зручний час через особистий чат.

Як проходять заняття

Групові заняття

Для групових занять ми набираємо по 4 людини, схожих за віком і рівнем підготовки.

Вивчення англійської онлайн в групі дорослих студентів дозволяє вдосконалювати комунікативний навик. Завдяки невеликому розміру групи, викладач може давати завдання як для колективного, так і для індивідуального виконання.

Індивідуально, за вільним графіком

Побудуйте навчання за своїм особистим графіком.

Це одна з основних переваг онлайн-навчання англійської для дорослих, освоюйте іноземну мову в зручний час в будь-якому місці.

Безкоштовні спікінг-клаби

Розширюйте свої горизонти, беріть участь в розмовних клубах.

1 актуальні теми щотижня, цікаві співрозмовники, жива практика спілкування. Безкоштовне відвідування для наших студентів.

Мені, співробітнику міжнародної компанії, англійська потрібна як повітря. Ми щодня стикаємося з англомовними клієнтами і ведемо з ними складні переговори. Це я тільки з недавнього часу так козиряю переговорами з іноземними клієнтами)

Після весілля, ми з чоловіком вирішили відправитися у весільну подорож по всій європі. Мадрид, париж, мілан. І потрібно було взаємодіяти з навколишнім світом на універсальній мові. І це, звичайно ж, англійська. Проблема була в тому, що ми вивчали англійську ще за шкільною партою, а дуже хотілося говорити вільно і грамотно, тому що говорити довелося б багато. Але у нас залишалося зовсім небагато вільного часу, та й відвідувати школу чоловік відмовився.

Безкоштовно