Айтішник за викликом на будинок!!!!

10-5-2019

Айтішник – це сайт комп103 , який об’єднав кращих майстрів Вітебська для надання швидкої комп’ютерної допомоги. Чому вони працюють саме через наш сайт. Тому що їх реклама не губиться у морі одиничних оголошень. Тому що клієнти, один раз скориставшись нашою послугою, за повторної допомогою комп’ютерної також звертаються до нас. Наші фахівці приїдуть до Вас протягом 1 – 2 годин після виклику. Наші ціни єдині і фіксовані. Ми цінуємо Ваші гроші: оформіть онлайн – заявку і ми самі Вам передзвонимо через 1 хвилину.

Ми гарантуємо кваліфіковану первинну оцінку Вашої проблеми диспетчером. Не потрібно довго шукати контакти майстрів через знайомих, в Інтернеті, чекати, коли у них з’явиться можливість приїхати до Вас. Наш менеджер, також досвідчений айтішник, проведе первинну консультацію і озвучить приблизну вартість робіт. Ми підберемо досвідченого майстра, який приїде в зручний для Вас час в зручне для Вас місце. Ми гарантуємо якість нашої допомоги: все буде зроблено в найкоротший термін з високим рівнем якості. Наш майстер може приїхати за вказаною Вами адресою протягом однієї години або в будь-який зручний для Вас час, в тому числі і ввечері після роботи. Наші майстри проводять повний комплекс робіт: від чищення, ремонту заліза, встановлення програмного забезпечення, до модернізації і заміни комплектуючих.

Ми зробимо все, щоб Ваш комп’ютер працював краще. Професійний ремонт комп’ютерів у Вітебську. Ремонт ПК може знадобитися по безлічі причин. Ваш комп’ютер перестав включатися взагалі. Блок живлення видає страхітливі звуки і перегрівається. У будь-якому випадку наші майстри можуть допомогти. Стаціонарний домашній ПК розрахований на тривалу експлуатацію, проте навіть з ним можуть траплятися неприємні ситуації. Помилки легко переборні фахівцями з належною кваліфікацією, а лише такі і працюють у нашій команді.

Ми гарантуємо оперативну реакцію на ваше звернення та виконання ремонтних робіт в найкоротші терміни. Наші розцінки на послуги вам здивують найприємнішим чином. Необхідний результат на найвищому рівні — це не ідеал, а норма для нас. Найбільш часто схильний неполадок блок живлення, що може бути зумовлене перепадами напруги, раптовими відключенням від електропостачання або ж неправильною експлуатацією. Ви вирішили самі поміняти процесор. Захотіли почистити кулер, але щось пішло не так. Не хвилюйтеся, разом з нами поправно все.