Activision blizzard не візьме участь в the game awards 2021

32

Організатор, продюсер і ведучий церемонії the game awards джефф кілі повідомив, що холдингу activision blizzard не буде серед учасників заходу в цьому році. Деякі ігри компанії представлені в номінаціях на премію, проте на цьому все «участь» холдингу в шоу і закінчиться.

Судячи з подальших коментарів пана кілі, activision blizzard просто не запросили на the game awards 2021 внаслідок скандалу, в який холдинг виявився втягнутий після звинувачень у повсюдних домаганнях, утисках на робочих місцях та інших діяннях, що вважаються неприпустимими.

Як пише кілі, в індустрії розваг не місце домаганням, насильству, «харассменту» і іншим «хижацьким» практикам. У той же час the game awards, як вважає кілі, може стати платформою для прискорення і натхнення індустрії на зміни: якщо всі будуть працювати спільно, то зможуть створити інклюзивне оточення, в якому всі відчувають себе в безпеці і можуть спокійно створювати чудові ігри.

Beyond its nominations, i can confirm that activision|blizzard will not be a part of this year’s #thegameawards

— geoff keighley (@geoffkeighley)december 4, 2021

Цього року the game awards пройде 10 грудня: початок — о 04:00 за московським часом. Судячи з обсягу заявлених анонсів і показів, захід триватиме не менше двох годин.