4,279 рублів на pc: трилогія ремастерів gta стала доступна для попереднього замовлення на сайті rockstar – реліз 11 листопада

27

Компанія rockstar відкрила в своєму офіційному інтернет-магазині попередні замовлення на grand theft auto: the trilogy – the definitive edition , розкривши дату виходу.

Реліз збірки в цифровому форматі відбудеться 11 листопада на xbox series x/s, xbox one, playstation 5, playstation 4, switch і pc. На даний момент через сайт розробників доступний попереднє замовлення тільки pc-версії для rockstar games launcher. Вартість становить 59,99 доларів або 4,279 рублів в росії.

Також підтвердилися системні вимоги для pc і витік раніше в мережу опис, згідно з яким оновлена трилогія gta отримає комплексні поліпшень графіки, в тому числі нову систему освітлення, підвищену деталізацію, текстури високого дозволу, збільшену дальність промальовування, управління і прицілювання в стилі grand theft auto v і багато іншого.

За покупку grand theft auto: the trilogy – the definitive edition в rockstar store або rockstar games launcher до 5 січня 2022 року користувачам подарують знижку 10 доларів на будь-яку гру за ціною від 15 доларів.

__________________________________________________________________________