365сальма хайек розкрила нові деталі свого персонажа в «вічних»

23

З моменту дебюту « шан-чи і легенди десяти кілець » в кінотеатрах пройшло вже пару тижнів, тому фанати поступово перемикають увагу на наступний фільм marvel studios, який теж познайомить глядачів з новими персонажами.

Йдеться про фільм « вічні », прем’єра якого намічена на початок листопада цього року. Кінокомікс є гаряче очікуємо з багатьох причин, і одна з них-це вражаючий акторський склад, що включає анджеліну джолі, річарда меддена, кіта харінгтона, джемму чан, сальму хайек та інших.

Остання, до речі, нещодавно дала інтерв’ю total film, коли вона розкрила нові деталі щодо свого персонажа на ім’я аджак. З коментарями актриси ви можете ознайомитися нижче:

Хлоя [чжао, режисер фільму] вирішила підійти до концепції лідерства з точки зору материнства… Але я не мати, я прибулець. Я не можу мати дітей. Однак раніше моїм персонажем в коміксах був чоловік, а тепер це жінка. Тому, замість того, щоб просто змінити стать, я запропонувала чжао дійсно привнести щось дуже специфічне для жіночності.

Фанати знали, що аджак змінили стать для екранізації, і в минулих інтерв’ю хайек відзначала, що її персонаж є де-факто материнською фігурою вічних. Однак те, що аджак не може мати дітей, цього ми не знали, при цьому не уточнюється, чи є персонаж безплідним, або ж, вічні в цілому не можуть мати потомство через свою расу. Разом з цим залишається невідомим, чи буде тема порушена в самому фільмі.

Проте, як ми пам’ятаємо з коміксів, танос був народжений як вічний з синдроном девіанта, а не створений целестіалами, і у нього також є син на ім’я тейн, що припускає, що вічні все ж можуть мати потомство.