Як вибрати пакети з логотипом

12-7-2019
Картинки по запросу Як вибрати пакети з логотипом


Оформлення подарунка не менш важливо, ніж сам подарунок. Красива, вдало підібрана подарункова упаковочка — це саме те, що бачить людина в першу чергу, тому вона повинна налаштовувати на певний лад і створювати відчуття свята. Як же вибрати найбільш відповідну упаковочку для конкретного подарунка. Існує кілька простих правил, дотримання яких дозволить Вам вибрати кращий подарунковий пакет для будь-якого подарунка. Пакеты с логотипом повинен бути «впору» подарунку. Це означає, що слід уникати занадто великих пакетів — таких, в яких подарунок «втрачається».

Не варто купувати занадто маленький, в який подарунок не буде поміщатися. Краще всього підібрати такий подарунковий пакет, який би повністю приховував подарунок і був зовсім трохи більше самого презенту. Не варто пакувати скромні сувенірні подарунки у дорожчі пакети, прикрашені додатковими елементами для пишноти, як не слід робити і зворотного — класти дорогі презенти в саму просту і дешеву упаковочку. У першому випадку винуватця торжества може наздогнати легке розчарування, коли вона загляне в пакет; у другому ж — сам дарує виявляє відсутність смаку. Для корпоративних подарунків має сенс замовити подарункові пакети оптом з логотипом компанії і виконані у фірмовій колірній гамі. Все – таки подарунковий пакет — це не тільки красива упаковочка, але і цілком функціональний контейнер для перенесення вмісту. Він повинен бути досить міцним — при транспортуванні захищати вміст від зовнішніх впливів (на випадок, якщо піде сніг або дощ) і витримувати його при перенесенні за ручки.

Звичайно, можна купити пакет з типовим малюнком, виконаним в нейтральних тонах, і в цьому не буде нічого поганого, але це буде занадто просто і буденно. А адже будь-яке свято — це привід бути оригінальним і проявити хоча б трохи творчої думки. При виборі дизайну орієнтуйтеся на те, кому Ви підносите подарунок, — родичеві, другові, колезі, чоловікові або жінці. Згадайте, можливо, у цієї людини є улюблений колір або мотив оформлення. Якщо це близька людина, можна спробувати підібрати дизайн, який нагадував би вам двом про якомусь загальному подію або перевазі. І пам’ятайте, що в особливих випадках можна замовити індивідуальний дизайн.